Мимо Гарсия сподели:
Безкрайно съм благодарен и щастлив, че днес колегите съдебни заседатели при Софийски районен съд (мандат 2025 – 2029) гласуваха за мен да бъде член на новосформирания Съвет!
Обещавам да ги представлявам с непрестанна мисъл за тях и цялостна отговорност за действията ми!


